uneed-logo
همه‌ی شهر‌ها
همه‌ی شهر‌ها

یونید هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گیلکامپ

گیلکامپ

دسته بندی:

لوازم جانبی موبایل

رشت، سبزه میدان
پیام مستقیم
گیلکامپ ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 مناسب برای کاربری روزمره، ورزشی و رسمی، جنس بند سیلیکونی مشکی، دارای حافظه داخلی، دو منوی روان، صفحه نمایش رنگی فول تاچ، با ظاهری زیبا و چشم نواز گزینه ای عالی برای بانوان و آقایان می باشد. ابعاد قاب آن 10*50*45 میلیمتر، جنس بدنه از فلز و وزن آن 60 گرم می باشد. این ساعت فوق العاده زیبا، قابلیت مکالمه دارد، نوتیفیکیشن های موبایل را نمایش می دهد، سنسورهای اکسیژن خون، فشار خون، ضربان قلب، گام شمار و اکثر سنسورهای ورزشی را داراست. همچنین کنترل کیفیت خواب، یادآور عدم تحرک طولانی مدت، امکان کنترل پخش و توقف موزیک روی خود ساعت و یا موبایل تنها برخی از دیگر قابلیت های آن است. ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 تا حد قابل قبولی در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است، با گردش مچ دست رو به بالا صفحه آن روشن می شود و امکان تعویض بند به کاربر این اجازه را می دهد که از بند ساعت های متنوع موجود در بازار استفاده کند.  برای اتصال و هماهنگی ساعت با موبایل، کافیست نرم افزار Diri Fit را در موبایل خود دانلود و نصب نمایید.  این ساعت زیبا، شکیل و چشمگیر، دارای 6 ماه گارانتی می باشد.
گیلکامپ ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 مناسب برای کاربری روزمره، ورزشی و رسمی، جنس بند سیلیکونی مشکی، دارای حافظه داخلی، دو منوی روان، صفحه نمایش رنگی فول تاچ، با ظاهری زیبا و چشم نواز گزینه ای عالی برای بانوان و آقایان می باشد. ابعاد قاب آن 10*50*45 میلیمتر، جنس بدنه از فلز و وزن آن 60 گرم می باشد. این ساعت فوق العاده زیبا، قابلیت مکالمه دارد، نوتیفیکیشن های موبایل را نمایش می دهد، سنسورهای اکسیژن خون، فشار خون، ضربان قلب، گام شمار و اکثر سنسورهای ورزشی را داراست. همچنین کنترل کیفیت خواب، یادآور عدم تحرک طولانی مدت، امکان کنترل پخش و توقف موزیک روی خود ساعت و یا موبایل تنها برخی از دیگر قابلیت های آن است. ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 تا حد قابل قبولی در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است، با گردش مچ دست رو به بالا صفحه آن روشن می شود و امکان تعویض بند به کاربر این اجازه را می دهد که از بند ساعت های متنوع موجود در بازار استفاده کند.  برای اتصال و هماهنگی ساعت با موبایل، کافیست نرم افزار Diri Fit را در موبایل خود دانلود و نصب نمایید.  این ساعت زیبا، شکیل و چشمگیر، دارای 6 ماه گارانتی می باشد.  گیلکامپ ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 مناسب برای کاربری روزمره، ورزشی و رسمی، جنس بند سیلیکونی مشکی، دارای حافظه داخلی، دو منوی روان، صفحه نمایش رنگی فول تاچ، با ظاهری زیبا و چشم نواز گزینه ای عالی برای بانوان و آقایان می باشد. ابعاد قاب آن 10*50*45 میلیمتر، جنس بدنه از فلز و وزن آن 60 گرم می باشد. این ساعت فوق العاده زیبا، قابلیت مکالمه دارد، نوتیفیکیشن های موبایل را نمایش می دهد، سنسورهای اکسیژن خون، فشار خون، ضربان قلب، گام شمار و اکثر سنسورهای ورزشی را داراست. همچنین کنترل کیفیت خواب، یادآور عدم تحرک طولانی مدت، امکان کنترل پخش و توقف موزیک روی خود ساعت و یا موبایل تنها برخی از دیگر قابلیت های آن است. ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 تا حد قابل قبولی در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است، با گردش مچ دست رو به بالا صفحه آن روشن می شود و امکان تعویض بند به کاربر این اجازه را می دهد که از بند ساعت های متنوع موجود در بازار استفاده کند.  برای اتصال و هماهنگی ساعت با موبایل، کافیست نرم افزار Diri Fit را در موبایل خود دانلود و نصب نمایید.  این ساعت زیبا، شکیل و چشمگیر، دارای 6 ماه گارانتی می باشد.
قیمت:2,380,000 تومان
لینک به اشتراک گذاری
uneed.ir/posts/IFFaSuqa90
لینک اشتراک گذاری کپی شد.

توضیحات آگهی

ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 گیلکامپ

ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 مناسب برای کاربری روزمره، ورزشی و رسمی، جنس بند سیلیکونی مشکی، دارای حافظه داخلی، دو منوی روان، صفحه نمایش رنگی فول تاچ، با ظاهری زیبا و چشم نواز گزینه ای عالی برای بانوان و آقایان می باشد. ابعاد قاب آن 10*50*45 میلیمتر، جنس بدنه از فلز و وزن آن 60 گرم می باشد. این ساعت فوق العاده زیبا، قابلیت مکالمه دارد، نوتیفیکیشن های موبایل را نمایش می دهد، سنسورهای اکسیژن خون، فشار خون، ضربان قلب، گام شمار و اکثر سنسورهای ورزشی را داراست. همچنین کنترل کیفیت خواب، یادآور عدم تحرک طولانی مدت، امکان کنترل پخش و توقف موزیک روی خود ساعت و یا موبایل تنها برخی از دیگر قابلیت های آن است. ساعت هوشمند یسیدو مدل IO11 تا حد قابل قبولی در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است، با گردش مچ دست رو به بالا صفحه آن روشن می شود و امکان تعویض بند به کاربر این اجازه را می دهد که از بند ساعت های متنوع موجود در بازار استفاده کند. برای اتصال و هماهنگی ساعت با موبایل، کافیست نرم افزار Diri Fit را در موبایل خود دانلود و نصب نمایید. این ساعت زیبا، شکیل و چشمگیر، دارای 6 ماه گارانتی می باشد.

ویژگی ها و امکانات

نظرات کاربران