uneed-logo
همه‌ی شهر‌ها
همه‌ی شهر‌ها
درباره یونید
about-us-logo

درباره یونید

سبک زندگی امروز باعث شده تا بسیاری از مسائل سنتی از جمله خرید مایحتاج زندگی نیز تغییر پیدا کند. امروزه به دلیل ترافیک بالای کاری، بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای گذارندن وقت پشت ویترین مغازه ها، از سایت های اینترنتی، خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند. همچنین خرید اینترنتی این امکان را به افراد می دهد تا با صرف کمترین وقت، بیشترین اطلاعات را از قیمت و کیفیت وسیله مورد نیاز خود به دست آورند و با اطمینان بیشتری خریدهای خود را انجام دهند.


اپلیکیشن یونید بستری را فراهم کرده تا افراد بتوانند از طریق آن نیاز های روزمره خود را برطرف کنند. یونید، این فرصت را هم به افراد عادی و هم به کسب و کارهای نوپا می دهد تا بتوانند بدون هیچ محدودیتی و به صورت رایگان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در یونید می توانید چند حساب کاربری داشته باشید. برای مثال می توانید یک حساب شخصی و یک حساب مربوط به کسب و کار خود ایجاد کنید و از این طریق، هم وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید و هم کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید.


یکی از ویژگی های منحصر به فرد یونید، امکان ارسال پیام به همه کسب و کارهای فعال در آن حیطه است. مشتریان می توانند در صورت نیاز به وسیله ای خاص، بدون صرف زمان برای جستجو در سایت های اینترنتی و تنها با ارسال پیام به کسب و کارها، وسیله درخواستی خود را اعلام کنند. پیام درخواستی برای تمامی فروشندگان فعال در آن حیطه، ارسال می شود و پس از آن مشتریان می توانند با فروشندگان ارتباط برقرار کنند و قیمت، کیفیت و سایر خدمات آن ها را با هم مقایسه و در نتیجه خرید مطمئن تری داشته باشند.


اپلیکیشن یونید بستری را فراهم کرده تا صاحبان مشاغل و صاحبان کسب و کارهای نوپا بتوانند به صورت رایگان و از طریق ارسال عکس و تصاویر مربوط به حیطه فعالیت خود، برند خود را معرفی کنند. از سویی دیگر مشتریان اینترنتی نیز با بررسی کیفیت خدمات فروشندگان می توانند بدون صرف هزینه و در کمترین زمان ممکن خریدهای خود را انجام دهند.