uneed-logo
همه‌ی شهر‌ها
همه‌ی شهر‌ها
آجر نمای پازلی عارف
آجر نمای پازلی عارف
آجر نمای پازلی عارف
مصالح ساختمان
ارتباط مستقیم با کسب و کار
پیام مستقیم
تماس تلفنی
آجرپازلی چیست؟
آجر نما پازلی جزئی از آجر ها می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری قرارگرفته است از جمله آجر نسوز پازلی انگلیسی است.آجرنما پازلی یکی از مردن ترین آرنما در ایران و اروپا می باشد که رنگبندی مختلف آن باعث افزایش جذابیت نمای ساختمان می شود.

1- سهولت استفاده در ساخت و ساز

آجرنما پازلی بدلیل سوراخ هایی که دارند برای هرگونه سازه نیاز به قالبندی و یا تخریب و… نمی باشد.به همین دلیل کارکردن با آن بسیار ساده و تمیز می باشد.

2- صرفه جویی در هزینه

استفاده از آجر پازلی از مرحله ابتدا تا انتهای پیاده سازی یک ساختمان سبب صرفه جویی در هزینه و نیروی انسانی میشود.که به همین دلیل به آن آجر سبز یا مدولار نیز گفته میشود که به معنی حافظ محیط زیست می باشد.

3-ضدزلزله و مقاوم در برابر فشار

همان گونه که از اسم آجر پازلی مشخص است همانند تکه های پازل روی هم دیگر جفت می شود و همین امر سبب مقاوت بالای آن های میشود از طرفی بین این آجرها سوراخ هایی تعبیه شده است که با قرار دادن میلگرد و…سبب استحکام ساختمان و جلوگیری از آوارشدن دیوارها میشود.از طرفی این آجر عایق حرارتی و صوتی خوبی است و به دلیل سبک وزن بودن سبب کاهش وزن ساختمان میشود.

4- صرفه جویی در زمان

بدلیل طراحی منحصر بفرد آجر پازلی و عدم نیاز به رنگ آمیزی و… فرآیند ساخت سازه با این آجر ها در کمترین زمان ممکن انجام میشود.
@Ajorpazzeliaref
#اجرپازلی
امتیاز و نظر

امتیاز و نظر شما( لطفا در صورت شناخت این کسب و کار، سطح رضایت و نظر خود را بنویسید.)
راضی
معمولی
ناراضی
آجر نمای پازلی عارف
مصالح ساختمان
گفتگو
تماس
آجرپازلی چیست؟ آجر نما پازلی جزئی از آجر ها می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری قرارگرفته است از جمله آجر نسوز پازلی انگلیسی است.آجرنما پازلی یکی از مردن ترین آرنما در ایران و اروپا می باشد که رنگبندی مختلف آن باعث افزایش جذابیت نمای ساختمان می شود. 1- سهولت استفاده در ساخت و ساز آجرنما پازلی بدلیل سوراخ هایی که دارند برای هرگونه سازه نیاز به قالبندی و یا تخریب و… نمی باشد.به همین دلیل کارکردن با آن بسیار ساده و تمیز می باشد. 2- صرفه جویی در هزینه استفاده از آجر پازلی از مرحله ابتدا تا انتهای پیاده سازی یک ساختمان سبب صرفه جویی در هزینه و نیروی انسانی میشود.که به همین دلیل به آن آجر سبز یا مدولار نیز گفته میشود که به معنی حافظ محیط زیست می باشد. 3-ضدزلزله و مقاوم در برابر فشار همان گونه که از اسم آجر پازلی مشخص است همانند تکه های پازل روی هم دیگر جفت می شود و همین امر سبب مقاوت بالای آن های میشود از طرفی بین این آجرها سوراخ هایی تعبیه شده است که با قرار دادن میلگرد و…سبب استحکام ساختمان و جلوگیری از آوارشدن دیوارها میشود.از طرفی این آجر عایق حرارتی و صوتی خوبی است و به دلیل سبک وزن بودن سبب کاهش وزن ساختمان میشود. 4- صرفه جویی در زمان بدلیل طراحی منحصر بفرد آجر پازلی و عدم نیاز به رنگ آمیزی و… فرآیند ساخت سازه با این آجر ها در کمترین زمان ممکن انجام میشود. @Ajorpazzeliaref #اجرپازلی
امتیاز و نظر

امتیاز و نظر شما( لطفا در صورت شناخت این کسب و کار، سطح رضایت و نظر خود را بنویسید.)
راضی
معمولی
ناراضی